08:29
Рік війни

24 лютого 2022 року о 5:00, за Києвом, міжнародний військовий злочинець на прізвисько путін, намагаючись «остаточно вирішити українське питання», розпочав масовану атаку із застосуванням усіх видів озброєння на всі великі міста вільної України.

Війна прийшла в кожен дім ... здебільшого в кожен український дім. У когось загинув брат або син, батько чи мати, знайомі, діти, хтось залишився без даху над головою, хтось без засобів до існування або роботи. Війна не щадить нікого, вона безжальна.

На жаль, біда не обійшла і моє рідне місто Бахмут. Кажуть, надія помирає останньою. У мене була велика надія на те, що  мій будинок, будинки моїх рідних, друзів, колег вціліють, проте сталося по- іншому. 80 відсотків мого міста зруйновано…Моя надія померла.

Я вірю, що Бахмут «розіп’яли» не даремно. Фортеця-Бахмут  буде символом  Перемоги над ворогом! Віримо у Збройні Сили України!

Марина Важинська, бібліотекар ЦМБ. 

Категорія: Оголошення | Переглядів: 121 | Додав: AdministratoR | Теги: Украіна, Бахмут, ЗСУ, центральна бібліотека м. Бахмут, Війна | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 centnina2013  
0
Співчуваю. Як точно сказано. І пісня гарна подібрана, я такої ще не чула. Так хочеться додому, навіть до зруйнованого, хоча б на рідну вулицю, в рідне місто!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]