3 квітня 2017 року в міській бібліотеці для дітей відбулася духовна зустріч до найбільшого релігійного свята, яке відзначають навесні. Напередодні Великодня читачі бібліотеки зі шкіл №1, №5, №11 зустрілися з настоятелем Свято-Преображенського храму отцем Костянтином. Він розповів присутнім про традиції свята Пасхи, про важливість молитви і відвідування храму. Отець Костянтин розповів також про обов’язкове дотримання кожною людиною Заповідей Божих, про Любов Божу до всіх людей.

Настоятель відповів на всі запитання дітей і дорослих та благословив їх на добрі справи, побажав Віри, Надії, Любові. На згадку про зустріч він подарував усім присутнім іконки Світлого Христового Воскресіння.

 

Категория: Масові заходи | Просмотров: 525 | Добавил: AdministratoR | Дата: 03.04.2017 | Комментарии (0)

Традиційно на весняних канікулах в центральній міській бібліотеці проходить Тиждень дитячої та юнацької книги.

Цього року він стартував під назвою «Книжкова країна». Протягом тижня проводились цікаві екскурсії, на яких присутні мали можливість познайомитися з бібліотекою: її відділами, функціями та традиціями. Працівники бібліотеки розповіли про додаткові послуги, які надаються користувачам.

Протягом тижня відвідувачами були підоблікові Бахмутського міськрайонного відділу з питань пробації, учні шкіл, студенти медичного ліцею та молодь міста. До уваги гостей була представлена книжкова виставка «Молодіжний меридіан», презентовані книжкові новинки, а також проведені огляди: «Книги-ювіляри», «Молодий струмінь в сучасній літературі».

Присутні прийняли активну участь в опитуванні «Чому я читаю». З особливим інтересом вони прослухали інформації про пам’ятники літературним героям. Про історію книги присутні могли дізнатись з відеоповідомлення «Цікаві факти книжкового життя». Юним читачам дуже сподобались ігри: бібліоквест «Поверни героя в книжку», «Допоможи бібліотекарю», «З книги – на екран». Переможці конкурсів отримали від бібліотеки призи і подарунки.

Книга – це знання, мудрість, істина. Вона – наш друг і помічник.

 

Категория: Масові заходи | Просмотров: 563 | Добавил: AdministratoR | Дата: 03.04.2017 | Комментарии (0)

29 березня в бібліотеці-філіалі №2 цікаво та весело пройшло свято дитячої книги «В гостях у К. І. Чуковського», яке було присвячене 130-річчю від дня народження письменника.

Вихованці групи «Сонечко» дитячого садочка № 16 разом з ведучими Луньовою Л. Н. та Кутуковою І. В. поринули у світ казок К. Чуковського: «Федорино горе», «Путаница», «Айболит», « Тараканище», «Муха-Цокотуха» тощо. Діти приймали участь у бібліо-квесті по сторінках цих казок, згадували уривки зі своїх найулюбленіших казок Чуковського, а також із задоволенням грали у «зіпсований телефон».

Малеча прийшла зі своїми малюнками, на яких були зображені герої казок. Продовжилось малювання і в бібліотеці. Під час гри «Малювання на піску» діти поділилися на команди та малювали на піску різноманітні казкові сюжети .

Для своїх маленьких гостей бібліотекарі підготували також тематичну полицю «Великий казкар К. І. Чуковський».

 

Категория: Масові заходи | Просмотров: 570 | Добавил: AdministratoR | Дата: 03.04.2017 | Комментарии (0)