14:39
Бібліотека відкрита для всіх

Традиційно на весняних канікулах в центральній міській бібліотеці проходить Тиждень дитячої та юнацької книги.

Цього року він стартував під назвою «Книжкова країна». Протягом тижня проводились цікаві екскурсії, на яких присутні мали можливість познайомитися з бібліотекою: її відділами, функціями та традиціями. Працівники бібліотеки розповіли про додаткові послуги, які надаються користувачам.

Протягом тижня відвідувачами були підоблікові Бахмутського міськрайонного відділу з питань пробації, учні шкіл, студенти медичного ліцею та молодь міста. До уваги гостей була представлена книжкова виставка «Молодіжний меридіан», презентовані книжкові новинки, а також проведені огляди: «Книги-ювіляри», «Молодий струмінь в сучасній літературі».

Присутні прийняли активну участь в опитуванні «Чому я читаю». З особливим інтересом вони прослухали інформації про пам’ятники літературним героям. Про історію книги присутні могли дізнатись з відеоповідомлення «Цікаві факти книжкового життя». Юним читачам дуже сподобались ігри: бібліоквест «Поверни героя в книжку», «Допоможи бібліотекарю», «З книги – на екран». Переможці конкурсів отримали від бібліотеки призи і подарунки.

Книга – це знання, мудрість, істина. Вона – наш друг і помічник.

 

 

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 563 | Додав: AdministratoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]