25 квітня читальний зал центральної міської бібліотеки розцвів гірляндами писанкових квітів та різнокольорових зайчат. У цей день німецьке товариство «Відергебург» разом з членами мовного «Deuschklub», який вже третій місяць працює в бібліотеці, святкували католицьку Пасху - Ostern. Захід проводився в рамках Року німецької мови в Україні та проекту #EULIB «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в публічних бібліотеках».

Бібліотекарі підготували для членів клубу відеопрезентацію про історію пасхальних свят, які відзначають католики Німеччини. Голова товариства Олег Гехт привітав усіх зі святом. Для дітей, присутніх на заході, був організований веселий пошук захованих пасхальних крашанок. Діти, які знайшли найбільше яєць, отримали чудові подарунки. Родзинкою свята стало віршоване привітання членів «Deuschklub». За святковим столом зібралось молоде та старше покоління німців, а також ті, хто бажає вивчати мову європейської держави. Всі пригостились чудовою пасхальною випічкою: штруделем, пирогами та іншими національними стравами. Присутні читали вірші та співали пісні на німецькій мові.

У цей день одна з найбільш розвинених країн – Німеччина стала ближче для всіх присутніх на заході.

 

Категория: Масові заходи | Просмотров: 553 | Добавил: AdministratoR | Дата: 28.04.2017 | Комментарии (0)

26 квітня 2017 року міська бібліотека для дітей провела цікаву краєзнавчу подорож «Історичний Бахмут». Захід відбувся за підтримки DREAMactions – спільного проекту CANactions та WNISEF і був присвячений Року туризму в Україні. Туристів ваблять нові простори і відкриття. Багато нового для себе можна відкрити і в рідному місті. Подорож для юних туристів розпочалася на майданчику біля бібліотеки, де вони ознайомилися із туристичним знаряддям, на карті міста проклали маршрут походу, відповідали на питання краєзнавчої вікторини. Маршрут походу включав ознайомлення з архітектурними пам’ятниками Бахмуту: з будівлей Азово-Донського банку, особняком купця Апаренко І.А., Бахмутським окружним судом. Бібліотекарі представили дітям книги, які більш докладно розповідають про наше старовинне місто. В парку діти відгадували загадки про дерева і знаходили їх на мальовничих полянах. Багато цікавого про рослини діти дізналися з книги К. Міхаліциної «Хто росте у парку».

Похід приніс всім велике задоволення. Діти ознайомилися з новими книгами, розширили свої знання про рідне місто, усвідомили, що треба цінувати його історію і зберігати природу.

 

 

Категория: Масові заходи | Просмотров: 598 | Добавил: AdministratoR | Дата: 28.04.2017 | Комментарии (0)