На Дніпропетровщині для бахмутян, які тимчасово перебувають у місті Жовті Води створено Вiblio ART майстерню «Родзинки творчості». Майстерня буде працювати на базі Центральної бібліотеки м. Жовті Води. Мешканці Бахмутської ТГ тут знайдуть все необхідне для творчого розвитку.
27 січня відбулася перша зустріч. яка присвячена 120 – річчю Мистецької школи № 1 м. Бахмут. Діти виготовили листівку – привітання до ювілею школи. Красою свята став виступ викладачів Музичної школи м. Жовті Води І.Саєнко, І.Фролової, Н. Овчаренко та учениці Школи мистецтв м. Бахмут Сергієнко Аліни ( викладач Москальова О.І) .
Дякуємо працівникам Центральної бібліотеки м. Жовті Води за підтримку бахмутян у цей складний час.
... Читати далі »
Увага! Оголошуємо ЧЕЛЕНДЖ до Всесвітнього читання вголос! Свято започатковане некомерційною організацією LitWorld. Ці лютневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.
Читання відкриває нам, наскільки великий світ насправді. Якщо ви не читаєте, то ваш світ тісний. Коли ви захоплені гарною книгою, то знаходитесь у стані, близькому до медитації. Читання розслабляє та заспокоює.
Умови ЧЕЛЕНДЖУ:
Кожен бажаючий читає в голос уривок з улюбленого твору;
Державний Прапор України затверджений Верховною Радою України 28 січня 1992 р. Це стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3. Жовто-блакитні барви символізували Київську Державу ще до християнізації Русі.
«Казка про котика і півника» — українська народна казка. В казці розповідається про хитру Лисичку, яка викрала Півника і як його побратим Котик рятував. На думку українського фольклориста Віктора Давидюка, ця казка відображає мисливські замовляння, що виконувалися для вмотивування вбивства тварини. Лисиця як об'єкт мисливського промислу мусила бути «покарана» за викрадення Півника. Згадується, що Котик, побачивши зникнення Півника, змайстрував собі «бандурку», на якій став грати перед будинком Лисички. Тут мається на увазі не бандура, а мисливський манок, схожий на маленький лук. Втративши з часом практичне значення, він став музичним інструментом. Хоча казка має сліди мисливської обрядовості, вона порівняно пізня, бо тварини в ній мають постійне житло — отже, склалася вже в часи, коли сезонні стоянки кочових мисливців перестали бути основою господарства.
Центральна міська бібліотека Бахмутської ТГ пропонує наймолодшим читайликам почитати разом з нами! Аудіоказка «Котик і півник». Читають: Важинський І.,Важинська С., Важинська М..