21 квітня в центральній міській бібліотеці відбулось чергове заняття в «Бібліотечній комп’ютерній академії» - тематичний тренінг «Інтернет-шопінг». Мова йшла про те, як можна за допомогою Інтернет здійснювати покупки, витрачаючи менше часу на відвідування магазинів та заощаджуючи кошти, купуючи речі, яких не можна придбати в магазинах міста.

На заняття прийшли користувачі, які відвідували тренінги в ЦМБ з навчання основам роботи на ПК та в Інтернет, тобто вже «просунуті» користувачі Інтернет.

Своїми знаннями з цієї теми та власним досвідом поділились провідний програміст ЦМБ Уляницька А.О. та начальник відділу обслуговування Голопьорова В.І.

Заняття викликало значну зацікавленість, особливо серед жіночої аудиторії, пройшло настільки активно та жваво, що навіть деякі працівники бібліотеки приєднались до тренінгу.

Результатом заходу стало те, що кілька користувачів замовили насіння через Інтернет, а деякі жінки після відвідування сайту компанії «Сільпо» почимчикували прямо на акцію до місцевого магазину мережі.

Ось такі знання, цікаві та корисні, отримали учасники тренінгу.


Категория: Масові заходи | Просмотров: 967 | Добавил: Admin | Дата: 22.04.2011 | Комментарии (0)

18 квітня 2011 року центральна міська бібліотека разом з Артемівським реріховським  товариством, Артемівським центром гуманної педагогіки та місцевим краєзнавчим музеєм провели для вчителів шкіл змістовний насичений захід «Космос. Творчество. Человек». Таку ж назву мала фотовиставка, яка була розгорнута в читальному залі бібліотеки.

Зустріч розпочалася з виступу студентів Артемівського музичного училища ім. І. Карабиця, які виконали музичні твори Б. Мокроусова, Ф. Торреги та Д. Мілованова.  Учасники заходу з цікавістю знайомились з виставкою «Вдохновленные Космосом». В розділах виставки «Мыслители космизма», «Многомерность музыкального Космоса», «Космизм в искусстве» і «Космические мироощущения в поэзии» були представлені книги, журнали, фотоальбоми, які розкривали філософське осмислення космічної еволюції та єдиних законів його життя на основі вчення живої етики; знайомили з творчістю поетів-символістів та художників-космістів.

Пізнавальною була інформація члена реріховського товариства Букреєвої Олени Геннадіївни, яка познайомила присутніх з історією підписання Пакта Реріха – Пакта захисту культурних цінностей.

Тему «Человек – часть Вселенной. Преобразующая сила творчества человека» в своєму виступі розкрила голова товариства Бак Вікторія Федорівна. Нею ж була презентована книга Ш. А. Амонашвілі «Учитель, вдохнови меня на творчество». Після презентації книги були подаровані бібліотекам міста.

Члени товариства Єщенко С.А. та Роменська Н.Г. провели майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки. Присутні з задоволенням вчились мотати ляльку янголятка. Свої вироби вони залишили на добру пам’ять центральній бібліотеці.

На заході були присутні 40 осіб.


Категория: Масові заходи | Просмотров: 1024 | Добавил: Admin | Дата: 18.04.2011 | Комментарии (1)

        6 квітня 2011 року у центральній міській бібліотеці відбувся вечір-портрет "Симфонія життя", присвячений 120-річниці від дня народження геніального композитора С.С. Прокоф’єва. Матеріали книжково-ілюстративной виставки "С.С. Прокофьев - гениальный композитор ХХ века" розкрили основні етапи життя музичного генія. Викладач Артемівського музичного училища ім. І. Карабіца Шекіта Л.В. розповіла про творчість композитора. Його твори звучали у виконанні студентів училища Ісайкіної Н. та Сидоренко Є.

        З зацікавленістю і вдячністю сприйняли запропонований захід студенти учбових закладів міста.Категория: Масові заходи | Просмотров: 1088 | Добавил: Admin | Дата: 11.04.2011 | Комментарии (1)

       Бібліотека-філіал №8 спільно з кімнатою школяра "Гвоздика" провела літературне свято "Ми славимо Тараса", присвячене 197-й річниці від дня народження відомого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. На захід були запрошені учні 7-А класу ЗОШ №10. Ведучі заходу бібліотекар Шведюк Т.В. та педагог-організатор Храпач Т.В. розповіли про життєвий шлях великого Кобзаря, школярі Приходько Д., Неізмайлова Н., Довгополик А., Бережний Б. читали вірші поета. Впродовж свята були продемонстровані відео-сюжети та слайд-показ, присвячені життю та творчості великого поета і художника. За творами Т.Г. Шевченка проведена вікторина.

      У бібліотеці до уваги користувачів оформлена книжкова виставка "Ми тебе не забули, Тарасе".


Категория: Масові заходи | Просмотров: 1022 | Добавил: Admin | Дата: 31.03.2011 | Комментарии (0)

       28 березня 2011 року в читальному залі центральної бібліотеки відбулося підведення підсумків Четвертого відкритого Артемівського літературного конкурсу "Все віддзеркалюється в Слові...", запровадженого нашим земляком, Почесним громадянином м. Артемівська, поетом В. Черепковим. Переможцями конкурсу у 2010 році стали В. Пасєчнік, І. Щербаков, І. Адамов, Л. Тен, С. Волохов, Г. Брей, С. Решетова, М. Фоменко, В. Свістун.

       Презентовано новий випуск конкурсного літературного альманаху "Кристалл", підготовленого за підсумками конкурсу 2009 року. В. Черепков подарував книги бібліотекам міста. Запрошуємо ознайомитись з новим випуском альманаху "Кристалл"!Категория: Масові заходи | Просмотров: 1017 | Добавил: Admin | Дата: 28.03.2011 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 146 147 148 149 150 ... 153 154 »