07:51
Відбувся бібліотечний конкурс дитячого читання «Суперчитач. Книгоманія - 2017»

5 та 6 квітня 2017 року в Бахмуті відбувся другий (бібліотечний) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Суперчитач. Книгоманія – 2017». Участь у ньому взяли учні 6, 7, 8 класів, які отримали перемогу в першому (шкільному) турі. Дітей запросили в найближчі до школи бібліотеки: міську бібліотеку для дітей та бібліотеку-філіал № 2.

Юні читачі охоче розповідали про своїх улюблених авторів, аналізували прочитані твори: це і містика, і романтичні історії, і пригоди, які написали для дітей українські та зарубіжні письменники. Учасники представляли читацькі щоденники з власними нотатками та ілюстраціями.

Повірте, для журі важко було визначити найкращих. Та все ж, після тривалого обговорення суперчитачі були визначені: в міській бібліотеці для дітей – учениця 8-А класу НВК № 11 Требік Ярослава, а в бібліотеці-філіалі №2 – учень 6-А класу ЗОШ № 18 Скіба Єгор.

Переможці підтвердили справедливість вислову: «Хто багато читає, той багато знає». Найкращі читачі були нагороджені грамотами, а інші діти – сертифікатами участі у конкурсі. Всі отримали невеличкі подарунки та оплески присутніх.

Щиро вітаємо конкурсантів з цією перемогою і бажаємо їм продовжувати читати!

 

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 968 | Додав: AdministratoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]