09:28
Розсекречена пам'ять.

Незабаром Україна та весь цивілізований світ, як і щороку у четверту суботу листопада, вшановуватимуть роковини Голодомору 1932-1933 років. Голодомор 1932 -1933 років в Україні – не історична минувшина, а трагічна сторінка історії, яка не має терміну давності і забуття. З метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу – Голодомору 1932-1933 років в Україні, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом, а також голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні в центральній міській бібліотеці в читальній залі підготовлена книжково-документальна виставка «Голодний рік, як чорна птиця, над краєм змореним літав». На ній представлені документи, фотографії та публікації про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль. Заслуговують уваги книги «Жнива Скорботи» Роберта Конквеста, який ще у ті роки не захотів брехати і сказав світові про те страшне винищення,  «Голодомор 1932-1933 років в Україні. Документи і матеріали», історичний нарис «Скорботний дзвін. Артемівський район, м. Артемівськ», збірник Станіслава Кульчицького «Голод 1932-1933р.р. в Україні як геноцид: мовою документів, очима свідків» та інші.

Запрошуємо всіх  познайомитися з матеріалами виставки, бо  тільки пам’ятаючи минуле, ми можемо творити сьогодення і мріяти про майбутнє.

Переглядів: 232 | Додав: AdministratoR | Теги: як і щороку у четверту суботу листо, а трагічна сторінка історії, вшановуватимуть роковини Голодомору, Незабаром Україна та весь цивілізов, яка не має терміну давності і забут | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]