07:17
Поезія естонського класика Юхана Лійва лунала в центральній міській бібліотеці

20 квітня до центральної міської  бібліотеки  завітали  шановні гості: Косенко Юрій Анатолійович - голова правління громадської організації «Українська ініціатива» та Тимчишин Ольга Василівна - голова українського літературного товариства ім. Фрідеберта Тугласа. В наше старовинне місто вони приїхали з цікавою програмою. Гості ознайомили присутніх на заході бібліотекарів, студентів коледжу транспортної інфраструктури, членів міського Реріхівського товариствуа та ГО «Бахмут український», а також зацікавлених творчістю поета бахмутчан з європейською країною - Естонією, її досягненнями в галузі економіки і культури.

Цей захід проходив під егідою посольства Естонії в Україні і був присвячений вшануванню пам’яті класика естонської та світової літератури Юхана Лійва.

Юрій Косенко виклав присутнім непросту біографію відомого естонського класика, а голова українського літературного товариства Ольга Тимчишин познайомила з його прозовими творами. Працівники бібліотеки Ємець Олена та Полухіна Катерина прочитали вірші поета в перекладах на українську та російську мови. Лунали його вірші і на естонській мові. В кінці зустрічі ведуча щиро подякувала шановним гостям за знайомство з творчістю естонського поета, який доповнив літературну скарбницю кожного, хто прийшов на зустріч.

 

 

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 539 | Додав: AdministratoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]