16:35
День української писемності та мови

#Українськийінституткниги

9 листопада вся Україна святкує День української писемності та мови! Українська мова й писемність - це здобуток культури, основа духовного багатства народу. Її корені  виходять з далекого минулого,  що сьогодні стало  дорогоцінними реліквіями історії та культури. 

Продовжуючи традиції збереження рідного слова, Бахмутська центральна міська бібліотека  провела голосні  читання «Буде мова рідна жити у віках» та підготувала для користувачів літературну викладку «Українська література: від класики до сучасності». На ній представлені видання української класики та твори сучасних авторів, які допоможуть відчути живу душу мови, її красу і повноту, співучість і поетичність, глибину і багатство.

Треба відзначити, що більшість книг отримана від Українського інституту книги в рамках Програми поповнення бібліотечних фондів.

    

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 353 | Додав: AdministratoR | Теги: Український інститут книги, день української писемності та мови, Центральна міська бібліотека Бахмут | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 gorbulenko1973  
0
Цікаво, треба буде завітати за книжками.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]