![](/2016/4ernobul/IMG_2122.jpg)
![](/2016/4ernobul/IMG_2127.jpg)
21 квітня у бібліотеці-філіалі №7 м. Соледара до 30-річчя Чорнобильської трагедії відбулася година болю та шани «На Чорнобиль журавлі летіли». Бібліотекарі розповіли про трагічні події, які відбулися 26 квітня 1986 року у невеликому містечку Чорнобиль. Присутні переглянули відео-матеріали, які дали змогу повернутися до подій 1986 року. Книжкова виставка «Трагедія України» познайомила з творами українських письменників та малюнками дітей про трагедію. На заході лунали вірші Д. Мищенка, Н. Поклада, Т. Северинка, а також пісня «На Чорнобиль журавлі летіли» на слова Д. Павличка.
![](/2016/4ernobul/IMG_2130.jpg)
![](/2016/4ernobul/IMG_2136.jpg)