Професійний ребрендинг, інтелектуальний фандрайзинг, попередження професійного вигорання - теми тренінгу, який відбувся 15 квітня в центральній міській бібліотеці для бібліотекарів публічних та шкільних бібліотек міста та району. Його провела провідний бібліотекар центральної бібліотеки для дітей та юнацтва м. Львова Тетяна Пилипець в рамках проекту «Інтелектуальне взаємопроникнення і промоції читання як соціально значущий чинник суспільного життя».

Для учнів ЗОШ №5 в міській бібліотеці для дітей гостя провела презентацію книги Романа Романишина та Андрія Лесіва «Війна, що змінила Рондо», яка виповнена в стилі art-book.  Книга увійшла до числа переможців конкурсу Bologna Ragazzi Award 2015, отримала спеціальну відзнаку журі у категорії Нові Горизонти (NewHorizons) та премію «ЛітАкцент року» у номінації «Поезія і проза для дітей».

«Війна, що змінила Рондо» – це книга про те, що війна не має серця і не розуміє жодної мови, зате торкається кожного і на всіх залишає шрами. Та якщо спільно збудувати машину світла і навчитися співати попри все, тоді навіть найтендітніші істоти зможуть вистояти й перемогти.    

У ході презентації пройшов майстер-клас з розмальовування лампочок, що символізують головного героя книги. Діти із задоволенням розмальовували лампочки спеціальними фарбами. В кінці заходу Тетяна Пилипець провела для читачів літературну вікторину з призами – листівками від видавництва «Старий Лев».

Мета заходу - інтегрування книги в життя молоді і дітей за допомогою мультимедійних та інтерактивних засобів.

         З книгою можна ознайомитися в читальній залі міської бібліотека для дітей.

 

Категория: Масові заходи | Просмотров: 659 | Добавил: AdministratoR | Дата: 16.04.2016 | Комментарии (0)