29-30 травня на базі Артемівської міської централізованої бібліотечної системи проходив  обласний фокус-семінар «Економічне партнерство бібліотек як фактор підвищення якості бібліотечного обслуговування місцевої громади» для директорів міських і районних ЦБС. Заступник міського голови Петриєнко Т.В. привітала учасників заходу та освітила питання  соціальної політики  місцевої влади в розбудові громади. Начальник відділу культури Артемівської міської ради Медяник К.Г. розповіла про історію Бахмута-Артемівська, про значимість «Соціального проекту» в підтримці закладів культури міста, про роботу бібліотек ЦБС по залученню позабюджетних коштів.

 Директор ДОУНБ ім. Крупської Новакова Л.О. в своєму виступі розповіла про перебування у м. Києві та участі в  Громадській гуманітарній раді, де мова йшла про ключові напрямки гуманітарної сфери країни і залученню до співробітництва бізнесу та культури. Вона зупинилась на питаннях побудови партнерських відносин з бізнес-структурами. Наприкінці виступу Людмила Опанасівна відмітила кращі ЦБС в цьому напрямку, серед яких є і Артемівська міська ЦБС.

Регіональний представник програми «Бібліоміст» у Донецькій обл. Бойцова С.Г. розповіла про діяльність бібліотек в програмі «Бібліоміст», привітала і вручила нагороди  переможцям Ярмарки бібліотечних інновацій.

Впродовж роботи семінару учасники ознайомилися з досвідом роботи Артемівської міської централізованої бібліотечної системи по соціально-економічному партнерству.

Цікаво були представлені мультимедійні презентації «Від соціального партнерства до економічного результату: проекти і партнери публічних бібліотек м. Артемівськ», які були підготовлені спеціалістами ЦМБ.

Завідувачка науково-методичного відділу ім. Крупської Соколова О.А.  провела з учасниками семінару круглий стіл на тему «Як зробити роботу бібліотеки значимою для бізнес-спільноти» та ділову гру «Від фабрики знань до ярмарку ідей: інноваційні форми партнерства з бізнес-структурами».

Не менш насиченим був і другий день семінару. Спеціалістами обласної бібліотеки було організовано цілий ряд консультацій, методичних порад на тему «Бібліотеки і бізнес: вектори взаємодії».

В цей день учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи бібліотеки-філіалу №7, де була продемонстрована мультимедійна презентація на тему «Проект, що спонукав громаду до дії».

Отже, директори ЦБС  ознайомилися з перспективами соціального партнерства, які спрямовані на взаємовідносини бізнесових та громадських структур з бібліотеками, а також мали змогу поспілкуватися з колегами.

                                                                                           Начальник методичного відділу

                                                                                                                                  Харіна О.О.

Категория: Масові заходи | Просмотров: 1011 | Добавил: Admin | Дата: 18.06.2012 | Комментарии (0)