09:26 Обласний фокус- семінар «Економічне партнерство бібліотек як фактор підвищення якості бібліотечного обслуговування місцевої громади» | |
Директор ДОУНБ ім. Крупської Новакова Л.О. в своєму виступі розповіла про перебування у м. Києві та участі в Громадській гуманітарній раді, де мова йшла про ключові напрямки гуманітарної сфери країни і залученню до співробітництва бізнесу та культури. Вона зупинилась на питаннях побудови партнерських відносин з бізнес-структурами. Наприкінці виступу Людмила Опанасівна відмітила кращі ЦБС в цьому напрямку, серед яких є і Артемівська міська ЦБС.
Впродовж роботи семінару учасники ознайомилися з досвідом роботи Артемівської міської централізованої бібліотечної системи по соціально-економічному партнерству. Цікаво були представлені мультимедійні презентації «Від соціального партнерства до економічного результату: проекти і партнери публічних бібліотек м. Артемівськ», які були підготовлені спеціалістами ЦМБ. Завідувачка науково-методичного відділу ім. Крупської Соколова О.А. провела з учасниками семінару круглий стіл на тему «Як зробити роботу бібліотеки значимою для бізнес-спільноти» та ділову гру «Від фабрики знань до ярмарку ідей: інноваційні форми партнерства з бізнес-структурами». Не менш насиченим був і другий день семінару. Спеціалістами обласної бібліотеки було організовано цілий ряд консультацій, методичних порад на тему «Бібліотеки і бізнес: вектори взаємодії». В цей день учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи бібліотеки-філіалу №7, де була продемонстрована мультимедійна презентація на тему «Проект, що спонукав громаду до дії». Отже, директори ЦБС ознайомилися з перспективами соціального партнерства, які спрямовані на взаємовідносини бізнесових та громадських структур з бібліотеками, а також мали змогу поспілкуватися з колегами. Начальник методичного відділу Харіна О.О. | |
|
Всього коментарів: 0 | |