11:04
«Вода для міст, її значення в житті людини»

«Вода для міст, її значення в житті людини»

 

«Не можна сказати,

що вода необхідна для життя:

вона і є життя»

Антуан де Сент-Екзюпері

   

 

Усвідомлюючи обмеженість та вразливість водних ресурсів, 2005-2014 роки проголошені Міжнародним десятиріччям дій «Вода для життя».

Враховуючи актуальність тематики, а також  з метою підвищення  екологічної свідомості підростаючого покоління центральна міська бібліотека провела для студентів медичного училища інформ-годину «Вода для міст, її значення в житті людини».

Бібліотекар читальної зали Яковлєва Н.С. нагадала про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища. Під час проведення заходу присутні переглянули документальний фільм Артюса Бертрана і Люка Бессона «HOME».

 Фільм демонструвався у більш, ніж у 60 країнах світу на відкритих майданчиках. Серед міст, в яких був показаний фільм - Париж, Нью-Йорк, Токіо, Лондон, Санкт-Петербург, Москва.

Ключова мета фільму «HOME» - показати красу нашої планети, нашого спільного дому, і підкреслити важливість турботи про неї. Фільм покликаний сформувати нове бачення людини - все в цьому світі взаємопов'язано, і завдання кожного з нас зберегти природу і зберегти життя на всій планеті Земля.

Яковлєва Н.С., бібліотекар ЦМБ

Категорія: Звернення | Переглядів: 782 | Додав: AdministratoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]