Свято японської культури в центральній міській бібліотеці

18 травня 2018 року в центральній міській бібліотеці відбулось чудове свято японської культури  «Країна, де народжується сонце». Це свято, підготовлене разом з викладачами та студентами Артемівського коледжу транспортної інфраструктури стало   доповненням до низки заходів, проведених бібліотекою  в 2017 році в рамках Року Японії в Україні.

       Бахмутська центральна міська бібліотека давно має добрі партнерські стосунки з Державним вищим навчальним закладом «Артемівський коледж транспортної інфраструктури» в різних напрямках. Цього разу  з метою детального ознайомлення з традиціями, культурою та звичаями Японії було разом підготовлено цікаву культурно – інформаційну програму: книжкову виставку-інсталяцію, перегляд презентації про історичне минуле  країни, організовано конкурси та вікторини. Родзинкою свята був показ чайної церемонії,в якій прийняли участь працівники бібліотеки та Вузу.  Переможці в літературній вікторині «Переведи з японської!» Реутова Аліна,  студентка коледжу та учень 7 класу Бахмутської ЗОШ №1 Рибальченко  Олександр були нагороджені почесною медаллю знавця японської поезії. Інші учасники також не залишились без подарунків.      Організатори свята , начальник відділу обслуговування ЦМБ Голопьорова Валентина Іванівна, викладачі Артемівського коледжу транспортної інфраструктури Колосова Ольга Володимирівна , Ольховська Галина Михайлівна та ведучі, студенти коледжу – Ярова Аліна та Яровий Владислав вже в цьому році дали змогу школярам та студентам ще раз доторкнутись до історії та традицій японського народу, послухати японську поезію –хокку, прочитати пророцтва,написані японськими ієрогліфами.

.  Атмосфера на святі була теплою та дружньою, тому всі присутні висловили побажання,що такі заходи стануть доброю традицією,а зустрічі стануть частіше.   

 

О.В.Колосова, викладач коледжу

 

Категория: Масові заходи | Просмотров: 327 | Добавил: AdministratoR | Дата: 18.05.2018 | Комментарии (0)