13:17
Урок-реквієм "... Позбав Чорнобильського лиха народи всі і грішних нас..."

24 квітня в бібліотеці-філіалі №4 пройшов урок-реквієм "... Позбав Чорнобильського лиха народи всі і грішних нас...". Ведучі заходу бібліотекар філіалу№4 (Владимирова І.О.) та бібліотекар ЗОШ №24 (Димченко С. В.) повідали присутнім про історію мирного атому, його користь та небезпеку для людства.

Зацікавила дітей історія двох японських міст Хіросіми і Нагасакі, мешканці яких постраждали від атомного бомбардування. Нікого не залишила байдужим розповідь про дівчинку, яка захворіла на невиліковну хворобу, але мріяла вижити, тому складала з паперу журавликів. На жаль мрія її не здійснилась.

Під час заходу присутні переглянули відеоролики, які розповідали про страшні події квітня 1986 року, про героїв, які першими прийняли на себе  виклик атому на Чорнобильській АЕС.

В бібліотеці була організована книжкова виставка-пам'ять «Чорнобильський вітер по душах мете».

На завершення заходу ведучі наголосили, що ця трагедія назавжди залишиться в пам’яті людей як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго будемо чути її дзвони.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 1126 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]