12:06
Свято японської культури в центральній міській бібліотеці

Свято японської культури в центральній міській бібліотеці

18 травня 2018 року в центральній міській бібліотеці відбулось чудове свято японської культури  «Країна, де народжується сонце». Це свято, підготовлене разом з викладачами та студентами Артемівського коледжу транспортної інфраструктури, стало   доповненням до низки заходів, проведених бібліотекою  в 2017 році в рамках Року Японії в Україні.

Бахмутська центральна міська бібліотека давно має добрі партнерські стосунки з Державним вищим навчальним закладом «Артемівський коледж транспортної інфраструктури» в різних напрямках. Цього разу  з метою детального ознайомлення з традиціями, культурою та звичаями Японії було разом підготовлено цікаву культурно – інформаційну програму: книжкову виставку-інсталяцію, перегляд презентації про історичне минуле  країни, організовано конкурси та вікторини. Родзинкою свята був показ чайної церемонії,в якій прийняли участь працівники бібліотеки та Вузу.  Переможці в літературній вікторині «Переведи з японської!» Реутова Аліна,  студентка коледжу та учень 7 класу Бахмутської ЗОШ №1 Рибальченко  Олександр були нагороджені почесною медаллю знавця японської поезії. Інші учасники також не залишились без подарунків.      Організатори свята, начальник відділу обслуговування ЦМБ Голопьорова Валентина Іванівна, викладачі Артемівського коледжу транспортної інфраструктури Колосова Ольга Володимирівна, Ольховська Галина Михайлівна та ведучі, студенти коледжу – Ярова Аліна та Яровий Владислав вже в цьому році дали змогу школярам та студентам ще раз доторкнутись до історії та традицій японського народу, послухати японську поезію –хокку, прочитати пророцтва,написані японськими ієрогліфами.

Атмосфера на святі була теплою та дружньою, тому всі присутні висловили побажання,що такі заходи стануть доброю традицією,а зустрічі стануть частіше.   

 

О.В.Колосова, викладач коледжу

 

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 465 | Додав: AdministratoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]