Любій матусі

10 травня 2018 року в міській бібліотеці для дітей було гамірно від дзвінких дитячих голосів. В гості до бібліотекарів завітала малеча із дитячого садочка «Дзвіночок» і вихованці районного центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Завітали вони на майстер-клас «Для моєї матусі від щирого серця», який був присвячений теплому і лагідному святу – Дню Матері. Бібліотекарі розповіли гостям про це свято і ознайомили з дитячими творами про мам: «Найласкавіші руки» В. Сухомлинського, «Мати» М. Підгірянки, «Про маму» В. Лучка, «Мама» М. Сингаївського та іншими. На майстер-класі  дітлахи виготовляли листівку-сувенір «Любій матусі». Вони старалися, щоб подарунок для найріднішої людини на світі вийшов найкращим. Всі листівки були зроблені з великою любов’ю і будуть гарним подарунком для матусі.

По завершенню майстер-класу діти подивилися мультфільми і погортали яскраві пізнавальні журнали . Заходи, проведені в бібліотеці для дітей з інвалідністю, допомагають їм краще адаптуватися у соціумі.

Категория: Масові заходи | Просмотров: 484 | Добавил: AdministratoR | Дата: 10.05.2018 | Комментарии (0)