09:15
Природа готується до приходу весни

Кожен день бібліотечного життя насичений різноманітними подіями. Не є винятком і неділя, адже для читачів – це вихідний, коли можна не поспішаючи прийти до бібліотеки. Так, 14 березня наші користувачі мали можливість не лише, як завжди, вибрати потрібну літературу, ознайомитися з новими книжковими виставками, експозиціями картин та виробів дитячої творчості, але й зустрітися з друзями за фортепіано, взяти участь в майстер-класі.

Природа готується до приходу весни. А в нас уже зявилися квіти. Не звичайні, а з фетру, які виготовили талановиті учасники «Бібліотечної майстерні». Фетр – матеріал, що надихає на творчість. Тому квіти, зроблені власноруч, можуть стати подарунком для рідних, оздобленням для одягу та інш. Під чуйним керівництвом бібліотекаря Тупікової Ольги усі працювали злагоджено й зосереджено, адже на бібліотечній території творчості панує доброзичлива атмосфера, де легко й невимушено, і кожен почуває себе впевнено і затишно.

Тож з весняним настроєм, творчим захопленням і яскравими квітами зустрічаємо наближення тепла, сонця і краси!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 507 | Додав: AdministratoR | Теги: фетр, Бібліотечної майстерні, Природа готується до приходу весни | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]