14:16
До Всесвітнього дня океанів

 

Сьогодні головне завдання Всесвітнього дня океанів – черговий раз нагадати людству про необхідність піклуватися про флору і фауну океанів, оберігати природу від забруднення  та промислових відходів.

До цього дня 8 червня в Центральній міській бібліотеці пройшло свято «Планета Океан». До бібліотеки завітали читачі різних вікових категорій. До уваги гостей було представлено виставку-панораму «Океан – колыбель человечества» з книжково-періодичним матеріалом, невеличкими морськими камінчиками, бушлями та іншими скарбами океанських глибин.

Читачка Грібанова Н. О. поділилася своїми враженнями від музея історії ВАТ «Мурманське морське пароплавство», а Тітов В. Є. представив топ цікавих повідомлень про океан. Неабияке враження на присутніх справили вірші про нереальну красу та велич океану, які декламували читачі Музалевська Т. Г., Калюжна Л. Ф. та Носова В. Р.

Нікого з гостей не залишив байдужим документальний фільм «Океани» режисерів Жака Перрена та Жака Клюзо, який гості подивилися наприкінці заходу.

. Така турбота про водні ресурси покликана зупинити вимирання багатьох видів морських рослин і тварин, перешкоджати забрудненню вод

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 1037 | Додав: AdministratoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]