Важливим у розвитку і вихованні дитини є спільна творчість з батьками.

11 червня до центральної міської бібліотеки на майстер-клас з виготовлення ляльки з талашу прийшли матусі разом зі своїми  доньками. Талаш – це листя, якими обгорнутий кукурудзяний качан. Вироби з такого листя виглядають  оригінально і природно, бо мають рифлено-смугасту структуру. Гості бібліотеки із задоволенням засвоювали нову техніку виготовлення ляльки під керівництвом досвідченої майстрині-волонтерки з творчої лабораторії «Оберіг» Гольц Тетяни Дмитрівни.

Процес створення ляльки-мотанки супроводжувався цікавою розповіддю про її походження та призначення для наших пращурів. Виявляється, така лялька могла слугувати не лише для забави, але й оберігала, закликала вдачу, гарний врожай, пришвидшувала весілля, виконувала бажання. Особливість її у тому, що вона виготовлялась без ножиць, голки та вузлів, щоб не «відрізати», «зашити» чи «зав’язати» свою долю.

В результаті кропіткої, сумлінної роботи, яка проходила з жартами та цікавими коментарями, кожен із присутніх тримав у руках свою особливу кукурузну красуню.

Дякуємо всім, хто знайшов годину вільного часу і став трішечки ближчим до нашої історії. Щиро сподіваємось, що лялька впорається зі своїм призначенням та допоможе вам виконати загадане бажання, або, принаймні, подарує вам віру у власні сили.

Запрошуємо всіх бажаючих до центральної міської бібліотеки, де майстрині навчатимуть справжньому мистецькому творінню руками та душею.

Категория: Масові заходи | Просмотров: 926 | Добавил: AdministratoR | Дата: 13.06.2016 | Комментарии (0)