12:45
Бібліотечні сутінки «На планеті Маленького принца»

 

 

У 2015 році виповнюється 115 років з дня народження французького письменника А. де Сент-Екзюпері.

            Його книгу «Маленький принц» більше 70 років читають і захоплюються нею діти і дорослі. Міська бібліотека для дітей спільно з учнями школи №5 та вчителем Маркіною І.М. підготувала незвичайне таємниче свято книги «Маленький принц» .

Бібліотечні сутінки «На планеті Маленького принца»  – розпочалися у книжковому лабіринті бібліотечного книгосховища. У затемненій кімнаті книгосховища, слабо освітленій світильником у вигляді Ейфелевої вежі, читачі познайомились  із місцем, де «живуть» книги А. де Сент-Екзюпері. Бібліотекарі розповіли дітям про незвичайно цікаву долю письменника, провели міні-вікторину.

Після загадкових сутінок книгосховища свято продовжилося у читальній  залі бібліотеки,яка була прикрашена в стилі планетарію: небо, хмари, зірки. Всі разом: читачі, бібліотекарі, батьки, вчителі мандрували сторінками улюбленої книги. В програмі мандрівки були театралізовані замальовки  з книги «Маленький принц»у виконанні дітей, пісня і романтичний танець Принца і Рози,урочиста презентація книги. У книзі багато висловів, які стали відомими афоризмами. Всі разом згадали мудрі слова письменника, які і сьогодні є актуальними: «Слова только мешают  понимать друг друга», «Мы в ответе за тех,кого приручили», «Все взрослые сначала были детьми, только мало кто об этом помнит». Ці та інші цитати з книги читачі складали із розрізнених слів, зачитували та пояснювали їх.

Дякуючи такому незвичайному святу і діти і батьки ще раз відчули, що світ можна змінити на краще, для цього треба небагато – виконувати щирі поради Маленького принца – бути Людиною.

Закінчилося свято загальним «колом дружби».  По колу передавалася свічка добра і кожен читач вголос говорив побажання тому ,хто стояв поряд. А бібліотечні  працівники побажали всім дітям і батькам не розлучатись з книгою все життя, приходити до бібліотеки, де  завжди раді читачам.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 917 | Додав: AdministratoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]