Друзі! Флешмоб «Моя вишиванка» завершено! Було дуже приємно бачити стільки неймовірно красивих українців разом!
Усі світлини неповторні, чудові, барвисті - очей не відірвати!
Дякуємо всім учасникам за любов до національного вбрання, до рідної землі та української культури, за кольоровий настрій, за нашу єдність і бездоганно красиві вишиванки!
Окрема подяка всім, хто не лінувався і ставив свої вподобайки під світлинами!
З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я щорічно в третю неділю травня проходить Міжнародний день пам’яті людей, які померли від СНІДу. Цей день – символ підтримки тих, хто живе з ВІЛ / СНІДом, та пам’яті тих, кого вже немає з нами. ВІЛ-інфекція – це інфекційне захворювання, що викликається вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ). Вірус вражає клітини імунної системи, викликаючи їх загибель. У зв’язку з цим імунітет людини падає і поступово ВІЛ-інфекція переходить в свою останню стадію – СНІД.
Українська земля є батьківщиною відомих учених і винахідників, чий вклад у науку змінив світ. Їх теоретичні розробки, винаходи та відкриття стали поштовхом для подальшого розвитку сучасної техніки, нових технологій, нових напрямів досліджень у різних галузях науки.
10 українських вчених, винаходами яких користується весь світ
Ігор Сікорський – творець гелікоптера
Вигадав трамвай саме українець – конструктор Федір Піроцький.
... Читати далі »
А чи знали ви, що 20 травня відзначається Всесвітній день бджоли?
А що взагалі ми знаємо про цих корисних комах?
Так, бджола є найкориснішою комахою для людини. Бджоли відіграють важливу роль у харчуванні людини — запилюють більшість плодоовочевих культур і сприяють збереженню біорізноманіття в природі. Однак, вчені спостерігають у різних регіонах світу тенденцію скорочення популяції бджіл. Серед основних причин вимирання бджіл — монокультури і використання пестицидів у сільському господарстві.
Бджоли-трудівниці не тільки запилюють рослини, що продовжує життя на Землі, вони ще дарують людині цінні продукти: мед, маточне молочко, бджолину отруту, прополіс, пергу, віск, – які є природними антибіотиками. Навіть мертві бджоли корисні людині – з них виробляють цілющі настоянки.
... Читати далі »
Продовжуємо нашу рубрику «Цікаве поруч». Сьогодні знову поговоримо про рослини. Ця рослина може привернути увагу тільки випадково, настільки вона мініатюрна. Але зацвітає вона одна з перших, задовго до пролісків та підсніжників, практично відразу після зникнення снігового покриву. Це рослина - ефемер, тобто живе дуже короткий термін. І зветься вона - веснянка весняна.
... Читати далі »