В бібліотеці - філіалі №2 для учнів 5-х класів ЗОШ №12 була проведена пізнавальна мозаїка «Слово наше рідне – слово українське» (до Дня рідної мови). Бібліотекар Л. Бережна познайомила дітей з словниками української мови, за допомогою яких учні виконали завдання «Виправити помилки», прозвучали українські скоромовки, прислів’я та приказки. Сподобалася дітям гра «Збери слово», шаради «Скласти слово». Закінчився захід бліц – вікториною. У кожного народу своя рідна мова, для нас – це українська, і ми повинні її вивчати, знати та шанувати.
![](/2020/2/DSCN0315.jpg)
![](/2020/2/DSCN0318.jpg)
![](/2020/2/DSCN0320.jpg)
![](/2020/2/DSCN0327.jpg) ![](/2020/2/DSCN0327.jpg)
![](/2020/2/DSCN0331.jpg)
|
19 та 20 лютого філіал 7 разом зі школярами перегорнули трагічну сторінку подій на Майдані і згадали Героїв Небесної Сотні "Майдан- це стан душі і поклик серця". Вшанували хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу єдиної України.
![](/2020/2/IMG-00d608e30c68e35242c2f1162b07f700-V.jpg)
![](/2020/2/IMG-062c2448a14f9b96b1f8ccbc82f45dd5-V.jpg)
![](/2020/2/IMG-4c986d3c123230ac91ce4aeaaf2e158f-V.jpg)
![](/2020/2/IMG-891f8c66103a12167f875705243a2597-V.jpg)
![](/2020/2/IMG-8ed426ad9a0429c380602152bc55b98e-V.jpg)
|
20 лютого 2020 року напередодні Міжнародного дня рідної мови до міської бібліотеки для дітей завітали малюки із садочка №36 «Теремок». Юні читачі згадали, в якій країні вони живуть, який у нас прапор і герб, головна пісня і визначилися, що рідна мова у нас – українська. Вона славиться тим, що дуже багата і милозвучна. Дізналася малеча що таке поезія, хто такі поети, декламували вірші і прийняли участь в інсценуванні вірша Лесі Українки «Мамо, іде вже зима». Охоче виконували ігрову вправу «Добрий день»: пробували вітатися мовою тварин. Наші маленькі гості довідалися, що Україна - це Європа, у нас багато сусідів і друзів, які розмовляють різними мовами і для них вони є рідними. Ми ж будемо шанувати нашу співучу, солов’їну українську мову. Діти із задоволенням переглянули лялькову виставу за латиською казкою «Собача грамота», яку бібліотекарі підготували до року Європи в Україні. Велику цікавість викликало у малечі знайомство з книжковою виставкою «Подорож у країну рідної мови» і новими яскравими журналами.
![](/2020/2/IMG_20200220_094652.jpg)
![](/2020/2/IMG_20200220_095135.jpg)
![](/2020/2/IMG_20200220_095505.jpg)
![](/2020/2/IMG_20200220_095928.jpg)
![](/2020/2/IMG_20200220_100419.jpg) ![](/2020/2/IMG_20200220_102000.jpg)
|
|