Що ви знаєте про котів? Скільки років живуть вони поруч з нами? Від кого веде свій рід домашня кішка? Коли-небудь рахували, скільки кігтів у котів на передніх та задніх лапах? Виявляється, наша звичайна кішка має багато таємниць. Про це та багато іншого розповіли учням з пришкільних таборів бібліотекарі центральної міської бібліотеки. В свою чергу діти з задоволенням розповідали про своїх домашніх улюбленців, їх повадки та різні цікаві випадки.
Потім учні взяли участь у вікторині «Що ви знаєте про котів». Кращим фелінологом (знавцем на кішках) серед учшів ЗОШ №1 став Шевченко Олег, серед учнів ЗОШ №24 – Манєкін Герман. Вітаємо переможцев! Веселих канікул!
![](/2019/16/lagerja_18.06.19_002.jpg)
![](/2019/16/lagerja_18.06.19_025.jpg)
![](/2019/16/manekin_german_18.06.19_004.jpg)
![](/2019/16/shevchenko_oleg_18.06.19_027.jpg)