2 січня – День Соборності України. До цієї дати в бібліотеці-філіалі №1 для людей з вадами зору Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи для учнів загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 з профільним навчанням була проведена година історичної правди «Соборність рідної землі – основа нації та народу», під час якої презентовано виставку «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України». Виставка підготовлена Українським інститутом національної пам’яті у співпраці з видавництвом «Родовід». Вона дала можливість простежити еволюцію державного символу від давніх часів до сьогодення і мала за мету поглибити знання молоді про історію творення української державності, познайомити з видатними історичними постатями, які виборювали незалежність та соборність України.
Запрошуємо жителів мікрорайону відвідати оновлену бібліотеку!
![](/2019/2/2_025.jpg)
![](/2019/2/2_040.jpg)
![](/2019/2/2_042.jpg)
![](/2019/2/2_052.jpg)
![](/2019/2/2_056.jpg)