Пам’ятні дати в історїі залізничого руху у м. Бахмут

 

                В 2018р. виповнюється дві знаменні дати в історії залізничого руху в нашому місті. 140 років тому, у грудні 1878 р., відбулось відкриття першої залізниці і залізничної станції Бахмут-1 під назвою «Донецька дорога».

                В 1911 – 1912рр. розпочалось будівництво другої залізниці -  «Північнодонецька дорога».  У серпні 1913р., тобто 105 років тому, була офіційно відкрита Микитівська гілка, яка проходила околицею міста у напрямку селища Яма, зараз – м. Сіверськ.

                У 1916р. наше місто відвідав цар Микола ІІ. Саме до його приїзду було збудовано другий вокзал «Бахмут ІІ» на Микитівській гілці. Для заправки паровозів водою збудували Північний ставок.

                В 50-х роках ХХ століття в Артемівську (Бахмуті) знаходилось управління залізничої дороги.

Саме таким чином наше місто має два залізничих вокзали – «Бахмут-І» і «Бахмут-ІІ».

Більше інформації можна знайти на сайті «Вечірній Бахмут» - «Неизвестное об известном: почему в Артемовске два железнодорожных вокзала?»

http://bahmut.com.ua/ourprojects/unknownaboutknown/2359-neizvestnoe-ob-izvestnom-pochemu-v-artemovske-dva-zheleznodorozhnyh-vokzala.html

та «Станция "Артемовск-1" готовится отметить свое 135-летие» http://bahmut.com.ua/news/society/856-stanciya-artemovsk-1-gotovitsya-otmetit-svoe-135-letie.html

Категория: Оголошення | Просмотров: 484 | Добавил: AdministratoR | Дата: 12.09.2018 | Комментарии (0)

«Бахмутська толока - 3»

Центральна міська бібліотека продовжує співпрацювати з Міжнародною організацією з міграції. Нещодавно ініціативна група центральної міської бібліотеки отримала радісну звістку – було підтримано план заходів соціального згуртування в рамках реалізації проекту «Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» за фінансування Уряду Японії. Ці заходи були обговорені з представниками громади на тренінгу, який пройшов у червні в центральній міській бібліотеці.

                Мета цього проекту – розвиток зв’язку між різними верствами населення через проведення спільних заходів та організація змістовного дозвілля. 

Для реалізації проекту придбано обладнання, яке дасть змогу запровадити нові форми роботи.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у заходах соціального згуртування.

 

Категория: Оголошення | Просмотров: 515 | Добавил: AdministratoR | Дата: 12.09.2018 | Комментарии (0)