День «Франкофонії» у центральній бібілотеці.

В рамках «Французської весни в Україні» центральна міська бібліотека разом з Горлівським інститутом іноземних мов Донецького Державного педагогічного університету підготували чудове свято французької мови «Франкофонія», яке традиційно відзначається 20 березня. На свято були запрошені студенти Артемівського коледжу транспортної інфраструктури, старшокласники НВК №11 і ЗОШ №10.

Відкрила свято завідуюча кафедри французької та іспанської мови Потреба Надія Анатоліївна. Вона розповіла про історію започаткування свята. Презентацію про  франкофонію з тестовими питаннями про мовну палітру в різних країнах світу підготували студенти ВУЗу Мороз Ярослав та Городилова Анна.

         Презентацію з відеорядом про французький живопис, літературу, театр, музику та кінематограф представила бібліотекар центральної міської бібліотеки Яковлєва Наталя.  Вона запросила студентів скористатися фондами бібліотеки та відвідати Клуб любителів кіно, де також демонструються фільми   французьких режисерів.

          С творчістю казкаря Шарля Перо, з його незвичайним трактуванням сюжетів казок познайомила студентка Сохацька Інна. Присутні жваво відповідали на питання вікторини по творчості французького письменника.

         Привернула увагу учасників заходу виставка – інсталяція «Французька весна 2018». 

 

Категория: Масові заходи | Просмотров: 472 | Добавил: AdministratoR | Дата: 23.03.2018 | Комментарии (0)