Далека Японія стала знайомою та близькою

19 грудня в центральній міській бібліотеці в інтерактивній пізнавальній формі пройшов День Японії, приурочений до закриття року Японії в Україні. За підтримки Міжнародної організації з міграції в читальній залі відбулися цікаві заходи. Уже з 10-ї години ранку до бібліотеки прийшли мешканці міста на перегляд картин майстрів японської каліграфії - Текефусі Сашідо та Щоко Хореса. Присутні переглянули також виставку-експозицію «Японія – далека, загадкова, романтична…», на якій представлені книги, альбоми та предмети японського вжитку. Учні трьох шкіл міста (№№1, 10, 11) прийняли активну участь у квесті «Знайди символи Японії», прослухали цікаву розповідь ведучої про освіту, сім’ю, одяг та ментальність японців, переглянули відеофільм «10 цікавинок про Японію». Завершився день незвичним заходом – з Києва до бібліотеки завітав майстер україно-японського центру Хітоші Накамура, який провів для жителів міста та переселенців майстер-клас з каліграфії.

Категория: Масові заходи | Просмотров: 593 | Добавил: AdministratoR | Дата: 20.12.2017 | Комментарии (0)

19 грудня  міська бібліотека для дітей спільно з вихованцями школи мистецтв організували та провели музичну вітальну «Як на свято Миколая».

На свято до бібліотеки завітали учні 1-го класу ЗОШ № 7 та читачі бібліотеки. На початку заходу бібліотекар привітала всіх присутніх зі святом, розповіла легенду і познайомила дітей з тематичною виставкою «Святий Миколай до нас завітай». Учні ЗОШ № 7 підготували літературний монтаж про Миколая.

Із цікавої розповіді викладача школи мистецтв Г. В. Кольцової діти дізналися, хто  такий Св. Миколай, що він зробив для людей та чого це свято так люблять діти.

Юні вихованці школи мистецтв подарували глядачам святкові, позитивні емоції, виконуючи  пісні та музичні  твори. Прозвучали пісні: «Святий Миколай» у виконанні Лізи Любченко, «Зимова казка» у виконанні Кіри Барнич, «Пісенька про фарби» ансамблю «Фарби», «Чому ведмідь зимою спить» у виконанні Софії-Марії Фануш та інші.

Усі присутні змогли відчути новорічну атмосферу свята. За традицією на День Святого Миколая діти отримують подарунки, то ж і зараз присутні отримали солодощі від бібліотекарів.

Категория: Масові заходи | Просмотров: 476 | Добавил: AdministratoR | Дата: 20.12.2017 | Комментарии (0)