Толерантність врятує світ.

  У наш час проблема толерантності набуває особливої актуальності. На жаль, почастішали прояви насильства, агресивного і жорстокого ставлення до представників певних мовних, етнічних, релігійних, соціально незахищених та інших груп населення. А бібліотека за своєю сутністю є територією толерантності, де людей не розділяють за національними чи соціальними ознаками. Усі, хто прийшов до бібліотеки - насамперед читачі!

   Стало уже традицією до Міжнародного дня толерантності, який весь світ відзначає 16 листопада, проводити в центральній міській бібліотеці цікаві заходи. Цього року Тиждень доброти проходить під гаслом "Світ, який ми створюємо". Так, 14 листопада учасниками години дружнього спілкування "Всі ми різні і всі однакові" стали учні ДНЗ  "Бахмутський центр професійно - технічної освіти". Присутні дізналися не тільки про історію виникнення свята та основні принципи      Декларації толерантності, але прийняли активну участь у створенні символічної "квітки толерантності". Дівчата та юнаки  з радістю долучалися до виконання різноманітних та цікавих вправ - "Привітай друга!", "Компліменти", "Чим ми схожі", "Толерантність у висловах" та інш.

  Також протягом тижня можна буде переглянути соціальні відеоролики за темою "На шляху до толерантної свідомості" та ознайомитися з виставкою - пропозицією "Добрий світ любимих книг".

Категория: Масові заходи | Просмотров: 539 | Добавил: AdministratoR | Дата: 15.11.2017 | Комментарии (0)

Бібліотечна фотостудія

В центральній бібліотеці відбулось друге засідання фотостудії «Зупинені миттєвості». Метою фотостудії є поєднання любителів фотографії – майстрів та початківців, створення при бібліотеці відкритої площадки для спілкування, підвищення своїх навичок, обміну досвідом та творчими здобутками.

На другому засіданні присутні мали змогу ознайомитись с ресурсами на допомогу фотографу – книгами з фонду центральної бібліотеки та Інтернет-ресурсами, основними комп’ютерними програмами обробки фото. Бажаючі отримали індивідуальні консультації щодо користування особистими камерами. 

Наступне засідання відбудеться 30 листопаду о 16.00 в читальному залі бібліотеки. Запрошуємо всіх бажаючих до бібліотечної фотостудії «Зупиненні миттєвості».

Фотостудія створена за проектом «Бахмутська толока-2» в рамках проекту Міжнародної організації з міграції “Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі”. Фінансова підтримка здійснюється народом Японії.

Категория: Масові заходи | Просмотров: 595 | Добавил: AdministratoR | Дата: 15.11.2017 | Комментарии (0)