У перший день літа бібліотека-філіал №2 гостинно запросила на бібліоквест «Весела Абетка» вихованців дитячого садочка №16 «Ромашка». Малеча із захопленням приймала участь у рухливих та пізнавальних іграх, конкурсах та вікторинах, які проводила ведуча Л. Н. Луньова. На свято до дітлахів завітала АБВГДейка, роль якої виконувала бібліотекар І. В. Кутукова. Вона привернула увагу дітлахів цікавими загадками і сюрпризами.

Наприкінці свята малюки прийняли активну участь у конкурсі малюнків на асфальті «Райдуга дитинства». З веселим сонячним настроєм вони малювали свої мрії: море, сонце, квіти. Кожен учасник свята отримав солодкий приз.

 

Просмотров: 530 | Добавил: AdministratoR | Дата: 02.06.2017 | Комментарии (0)

01 червня 2017 року міська бібліотека для дітей підготувала і провела конкурсно-розважальну програму «Країна чудес і загадок». Захід відбувся на святково прикрашеному бібліомайданчику за підтримки DREAMactions – спільного проекту CANactions та WNISEF. Бібліотекарі розказали дітям про День захисту дітей – свято, яке відрізняється не тільки сміхом і радістю, але й наявністю свого власного прапора. Зелений колір прапора символізує зростання, гармонію, свіжість і родючість; земна куля – спільний дім для кожної дитини; а стилізовані фігурки дітей всіляких забарвлень говорять про розуміння і терпимість.

Різнокольоровим і яскравим вийшло літнє панно, створене з дитячих побажань. Веселі конкурси, вікторини, рухливі ігри, солодкі призи – все це залишило незабутні враження, безліч позитивних та чудових моментів у вихованців пришкільного табору «Капітошка» ЗОШ №7, а також у читачів бібліотеки, які були присутні на святі.

Бібліотекарі привітали дітей з початком літніх канікул, побажали всім миру, сонця, здійснення мрій.

 

Категория: Масові заходи | Просмотров: 536 | Добавил: AdministratoR | Дата: 02.06.2017 | Комментарии (0)