Центральна міська бібліотека отримала нові книги, придбані Міжнародною організацією з міграції при фінансовій підтримці Уряду Японії в рамках реалізації проекту «Сприяння стабілізації громад на Донбасі».

            З давніх часів відомо, що книга допомагає вилікувати наші душевні рани. Майже кожна людина в будь-який нелегкий для себе час шукає людяність, дружелюбність, повагу, співчуття і взаємодопомогу.

                Коли ми хворіємо, то йдемо в аптеку, щоб придбати ліки, але коли болить душа, вони не допоможуть. Буває, що ми впадаємо в депресію і не можемо здолати моральні труднощі,  тоді нам потрібно шукати аптеку душі. Саме такою аптекою є бібліотека, а ліками - книги. Психологи мають докази того, що читання справді робить нас кращими людьми, а книга здатна лікувати душі людей, виховувати силу волі, сприяти оптимізму. Як сказав англійський вчений Леббон: "Кожен з нас може отримати в бібліотеці душевний спокій, втіху і печаль, моральне оновлення і щастя, якщо тільки вміє володіти тим дорогоцінним ключем, який відкриває таємничі двері цієї скарбниці".

            Бібліотерапія допоможе Вам!

            Знайти для себе потрібну книгу, відволіктися від проблем, забути про всі негаразди Вам допоможуть книги, які представлені на книжковій виставці-пораді «Книга - прихисток  людського духу і краси», яка оформлена в центральній міській бібліотеці.

 

              Якщо Вас відвідують похмурі думки або щось турбує,  зверніть увагу на духовну літературу.  Вона позитивно впливає на наше життя, а також допомагає знайти спокій та віру в любов близьких людей. Це Біблія, «Несвятые святые» Архимандрита Тихона, «Твой ангел-хранитель» Е. Медведева та ін.

 

 

                       

         Якщо ви маєте бажання здолати моральні труднощі, забути важкі спогади, перемогти депресію і навчитися радіти життю, тоді читайте з насолодою романи: И. Роздобудько «Две минуты правды», М. Матіос «Солодка Даруся», Муракамі “ 1Q84”, Б. Ферреро «365 коротких історій для душі».

 

                       

 

         Відволіктися від поганого настрою, приреченості, знайти спокій, порозуміння та любов близьких  допоможуть книги: Я. Вишневського «Одиночество в сети», Ремарка «Ночь в Лиссабоне», Т. Веденської «Зеленый подъезд», Ибсена «Кукольный дом», Бадрак «Стратегии гениальных женщин», Е. Антоненко «Язык запахов».

                    

 

        Бажаєте знайти натхнення, мотивацію, зробити щось красиве і неповторне своїми руками, а не знаєте як, тоді для вас саме ці книги : А. Зайцева «Амигуруми: милые игрушки, связанные крючком», «Изделия из лозы», «Макраме», «Справочник.  Домашний мастер». 

         

          Запам’ятайте слова Вольтера: «Читання возвеличує душу!». Саме в книгах ви знайдете такі рядки, які допоможуть змінити світогляд, свій внутрішній світ, покращити душевний стан.

Запрошуємо Вас до бібліотеки познайомитись з новими книгами.

Чекаємо на Вас !

Категория: Новинки книжкового фонду | Просмотров: 1110 | Добавил: AdministratoR | Дата: 05.02.2016 | Комментарии (0)

        Артемівська центральна міська бібліотека стала переможцем конкурсу проекту Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»).

       У конкурсі взяли участь 163 бібліотеки з усіх областей України. Конкурсне журі відібрало 83 бібліотеки, в яких у 2016 році будуть створені Пункти європейської інформації для надання інформаційно-просвітницьких послуг мешканцям громад районних центрів, невеликих міст і селищ України.

        Бібліотеки отримають:             

- пристрої для читання електронних ресурсів та збереження електронної інформації;

- методичні посібники «Пункти європейської інформації в бібліотеках: технологія створення та механізми популяризації інформації про ЄС та євроінтеграцію України»;

- набори рекламно-інформаційних матеріалів, сувенірів про ЄС та євроінтеграцію до Дня Європи та заходів бібліотеки;

- допомогу у формуванні інформаційних матеріалів про ЄС та євроінтеграцію;

- доступ до електронних баз даних про ЄС та євроінтеграцію від Представництва ЄС в Україні та інших організацій.

Детальніше дивись на сайті  http://ula.org.ua

Категория: Масові заходи | Просмотров: 703 | Добавил: AdministratoR | Дата: 05.02.2016 | Комментарии (0)

           30 января в центральной городской библиотеке в рамках проекта «Сприяння стабілізації громад на Донбасі» при поддержке правительства Японии состоялся мастер-класс с участием представителя украино-японского центра НТУУ «КПИ» Андрея Губского. Тема занятия – оригами и фуросики. Оригами - древнее искусство складывания фигурок из бумаги. Своими корнями оно уходит в древний Китай, где и была открыта бумага. Однако, по большей части это искусство развивалось в Японии. Оно доступно людям разного возраста и к тому же, развивает мышление, чувство формы и цвета. Фуросики – классическое японское искусство складывания ткани. Японцы сумели превратить оборачивание предметов тканью в настоящее искусство художественной упаковки.

                  Желающих поучаствовать в этом уникальном мастер-классе было много, поэтому участников разделили на две группы. Аудитория была разнообразная: молодые мамы с детьми (переселенцы из Донецка), студенты учебных заведений, члены общества «Надежда», пенсионеры. Участники мастер-класса с большим терпением и старанием занимались изготовлением журавликов, бабочек, ирисов. А оригинальная упаковка в технике фуросики никого не оставила равнодушным. Ведь она снова на пике популярности в качестве традиционного азиатского искусства. Мастер ловко и виртуозно демонстрировал широкое применение фуросики в качестве подарочной упаковки во многих сферах, связанных с дизайном, ручной работой, изготовлением различных аксессуаров.

                  Мастер–класс прошел, по мнению участников, очень интересно и познавательно, а впрочем, смотрите сами…

 

Категория: Масові заходи | Просмотров: 711 | Добавил: AdministratoR | Дата: 05.02.2016 | Комментарии (0)