До 70-річчя визволення Артемівська від німецько-фашистських загарбників в центральній міській бібліотеці оформлена виставка-пам’ять «Шляхами подвигу і слави наших земляків». На виставці представлені книги-мемуари,  воєнні документальні матеріали, збірки спогадів  визволителів Донбасу, які дають можливість представити і відчути війну з її труднощами, успіхами і невдачами, подвигами і поразками. Особливу увагу читачів привернула газетна публікація  І.Адамова «…И день освобождения пришел», де детально описаний день визволення Артемівська – 5 вересня, названі армії, дивізії, полки, прізвища воєначальників і командирів, які визволяли наше місто. Також, в цій публікації подані спогади жителів міста, які зустрічали своїх визволителів.

Представлені на виставці і не менш цікаві матеріали, опубліковані в газеті «Вперед», які не так давно знайдені в архівах і музеях  нашим земляком В.Ф.Черепковим. В цих матеріалах розкриваються деякі таємниці діяльності підпільних організацій на  Артемівщині та долі земляків-підпільників, які боролись і віддавали своє життя за визволення міста від фашистів.

Знати імена  визволителів Донбасу допоможе книга бібліографічних нарисів «Наши земляки – освободители Донбасса».

З кожним роком все менше стає ветеранів Великої Вітчизняної війни і тому важливо знати і пам’ятати, кому ми завдячуємо мирним небом над головою і усмішками наших дітей. І в цьому Вам допоможуть матеріали виставки.    

 

Начальник відділу обслуговування
центральної міської бібліотеки
Голопьорова В.І.
Категория: Масові заходи | Просмотров: 946 | Добавил: Admin | Дата: 05.09.2013 | Комментарии (0)