12 травня в центральній міській бібліотеці відбулася презентація персональної виставки робіт учениці 5-го класу школи мистецтв Фатової Софії. Про роботи учениці, її досягнення розповіла присутнім завідуюча художнім відділення Л.С. Потужня. Учениці 9-го класу ЗОШ №5 Тохтамирова Анастасія і Соколовська Ксенія подарували всім свої музичні виступи.
Запрошуємо всіх жителів міста ознайомитись з виставкою!![](/ForNovostei/Massov2011/vustavka.jpg)
|
|