28 вересня 2016 року у міській бібліотеці для дітей пройшла літературно-розважальна програма «Що буває в бібліотеці» до Всеукраїнського дня бібліотек.
В гості до бібліотеки завітали учні молодших класів загальноосвітньої школи № 11. Для дітей в ігровій формі пройшло знайомство з бібліотекою, її послугами і книгами. Бібліотекарі підготували літературні вікторини, веселі віршики та виставку нових українських художніх книг.
По завершенню заходу громадська організація «Бахмут український» подарувала нові дитячі книги видавництва «Старого лева».
 
|
В читальном зале центральной городской библиотеки г. Бахмута (Артёмовска) состоялся 1-й городской Фестиваль интеллектуальных игр "Даугавпилс" школьников, любителей интеллектуального творчества, посвящённый памяти Юрия Хайчина - игроку легендарной сборной "Стирол", одному из зачинателей интеллектуального движения в Донбассе. Организационную часть данного мероприятия обеспечила центральная городская библиотека, а интеллектуальную составляющую и его ведение - ОО "Центр Развития интеллекта молодёжи, детей и юношества" совместно с клубом "Эрудит" .
На фестиваль собралось более 30 школьников-эрудитов 6-11-х классов из 7 учебных заведений Бахмута и Часов-Яра: школ №№ 7, 12, 17, 24, гимназии. Делегация участников из УВК 11 оказалась наиболее внушительной. Формат Фестиваля предусматривал создание смешанных команд, что позволяло будущим соперникам познакомиться и сравнить свои интеллектуальные способности. Эрудитам было предложено шесть видов интеллектуальных состязаний. Практически все команды смогли блеснуть в том или ином противоборстве. Благодаря Центру развития интеллекта каждая победа была отмечена сладкими призами. Кроме того, были предусмотрены призы, за не совсем верные, но смешные ответы, поднимающие настроение всем присутствовавшим. Главный сладкий приз достался команде "Медуза", из учащихся ОШ № 24 (Виктория Явдошенко) и УВК № 11 (Николь Крылова, Катя Козлова, Ира Березовская).
Судя по настроению участников прошедшего интеллектуального мероприятия, Фестиваль подарил им массу положительных эмоций и внёс новые краски в их жизнь.
Ждём всех желающих 23 октября 2016 г. на 1-й чемпионат города "Своя игра".
|
Після літньої перерви в читальному залі центральної бібліотеки знову зібрались члени клубу любителів мандрівок на чергове засідання. Ведуча запропонувала присутнім віртуальну подорож до маленької європейської держави – Великого Герцогства Люксембург та найстарішого німецького міста – Трір. Членам клубу була запропонована презентація «Люксембург – маленький та прекрасний», п’ятихвилинний відіофільм про Національний музей Люксембурга та Музей природи.
Своїми враженнями про перебування в цій країні, про її унікальну територію, пам’ятки, традиції та культуру поділилась працівник бібліотеки Голопьорова Валентина Іванівна. ЇЇ відеопрезентацію цікавими фактами доповнив член клубу Титов Віктор Євгенович.
Вразив «мандрівників» слайдпоказ про стародавні римські споруди міста Трір: амфітеатр, міст- акведук, терми та Чорні ворота. Після цікавої пізнавальної відеоекскурсії бібліотекарі пригостили «клубників» баварськими пряниками та чаєм.
Засідання відбулось в рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в публічних бібліотеках» #EULIB
|
7 вересня в бібліотеці-філіалі №7 до 445-річчя від дня заснування міста Бахмута до уваги читачів було представлено краєзнавчий альбом «З ювілеєм, рідне місто!».
Учасники заходу познайомились з історичним минулим міста, з історією древніх скіфів, сармат, болгар і половців. Бібліотекар читального залу Грунська В. В. розповіла про події XVII-XVIII століть, коли місто-фортеця Бахмут була козацькою столицею на Донеччині. У той час відбулися бурхливі події, точилися суперечки між слобідським донським та запорізьким козацтвом. Читачі дізнались про подвиги героїв-земляків у роки Другої світової війни, про розвиток міста за період незалежності.

|
З нагоди свята Дня партизанської слави бібліотека-філіал № 7 разом з Центром дітей та юнацтва провели міське свято «Заповідаємо Вам пам’ять». Присутні мали змогу висловити подяку і шану всім захисникам Батьківщини, які в роки Другої світової війни внесли свій вклад у велику Перемогу.
Розповідаючи про героїв партизанського руху не могли не згадати героя-земляка Ликова Івана Григоровича, який захищав рідне місто від фашистських окупантів.
Звучали пісні та вірші у виконанні школярів міста та гуртківців СЦДЮ.У виконанні акомпаніатора СЦДЮ Артура Руденко прозвучала пісня воєнних років «В землянке», присутніх вразив виступ дуету ветеранів праці.
Присутні переглянули відеоролик часів Другої світової війни, слайди про партизанський рух. Також їхній увазі була запропонована книжкова виставка літератури «Партизанськими стежками».
Відзначення Дня партизанської слави лише мала частина того, що може зробити сучасне покоління для людей, які колись наближали перемогу в тилу ворога. Наприкінці свята міський голова Товстокоренко Ю.В, голова ради ветеранів війни та праці Захаренко В.С. побажали ветеранам міцного здоров’я, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту.

|
|