10:40 Війна в пам'яті – біль в серці | |
![]() Начальник
відділу культури
міської ради Медяник
К.Г. привітала зі
святом ветеранів і подякувала їм за
героїзм та мужність, проявлені в роки війни. Голова міськрайонної
організації
профспілки працівників культури Вороненко О.І. вручила ветеранам
вітальні
листівки і подарунки, депутат міської ради від Партії Регіонів Трубіна
Т.В. –
продуктові набори. Особливий настрій зустрічі додавало звучання пісень воєнних років у виконанні учнів і викладачів школи мистецтв (керівник Грінь Є.В.) та творчого колективу «Калинонька» (керівник Денісенко Л.Н.). Урочистий захід був підготовлений спільно з відділом культури міської ради, міськрайонною організацією профспілки працівників культури, співробітниками центральної міської бібліотеки і школи мистецтв. | |
|
Всього коментарів: 0 | |