11:29
Весняне свято у міській бібліотеці для дітей

Весняне свято-вітання відбулося у міській бібліотеці для дітей. Напередодні 8-го березня тут зібралися більше 50 читачів бібліотеки, їх батьки , вчителі, діти з обмеженими фізичними можливостями. Всі вони були учасниками та глядачами березневого свята. Учні 2-го класу ЗОШ №5 та їх класний керівник Маркіна І.М. підготували святкову програму: пісні, вірші про весну і маму, виконали оригінальні танці «Весняні квіти» та продемонстрували акробатичні етюди. Діти з обмеженими фізичними можливостями: Тарасенко Діана, Коржова Вероніка прочитали вірші про маму.

До заходу бібліотека оформила ілюстрований перегляд цікавих книг і журналів про птахів, тварин та весняні первоцвіти. Юні художники міста зі школи мистецтв та клубу школяра «Дружба» виставили свої неповторні малюнки про весну, пробудження природи, квіти. Зацікавила гостей бібліотеки і виставка саморобок, присвячених весні та мамі. Ці саморобки виготовлені дошкільнятами та їх вихователями із дитячих садочків №31 «Рябинушка», №36 «Теремок», №52 «Радуга», №25 «Колокольчик».

Наприкінці свята всі діти пригостилися солодощами та чаєм. Це святковий подарунок від міського відділення Партії регіонів.


Категорія: Масові заходи | Переглядів: 971 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]