07:50
В офісі «Надія» відкрита мобільна бібліотека

 

Центральна міська бібліотека приступила до реалізації другого етапу проекту Міжнародної організації з міграції  «Сприяння стабілізації громад на Донбасі» за фінансової  підтримки уряду Японії., головна мета якого залучення широких кіл громади (місцевих жителів, переселенців, етнічних групи та осіб з особливими потребами) до участі у соціальних заходах спрямованих на згуртування громади та гармонічного співіснування.

Так, 5 липня в офісі громадської організації інвалідів «Надія» розпочала роботу «мобільна бібліотека». Бібліотекарі презентували цікаві нові книги, що збагачують душу, лікують її непомітно. Вони є рятівним кругом для багатьох людей, які втратили упевненість в собі або опинилася в стресовій ситуації. Це особлива «Бібліотерапія», яка в останні роки широко запроваджена в роботі центральної міської бібліотеки.

В планах бібліотекарів не тільки презентації нових книг, а й проведення різноманітних заходів: краєзнавчі бібліоквести, відеопокази незвичайних місць Бахмута та Японії, майстер-класи з арт-розпису, вишивання бісером, макраме, виготовлення орігамі. Для бажаючих будуть організовані міні-тренінги з навчання роботі на комп’ютері. 

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 697 | Додав: AdministratoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]