15:10 Тиждень відкритих дверей до Інтернету | |
Артемівська міська централізована бібліотечна система приєдналася до Тижня відкритих дверей до Інтернету. В центральній бібліотеці відбувся тренінг за темою "Спілкуємось через Інтернет: соціальні мережі та програма Skype". Було залучено 5 користувачів старшого віку, які досі не мали уяви про комп’ютери та Інтернет. Під час тренінгу вони частково ознайомились з тими можливостями, які надають сучасні Інтернет-технолонії, отримали первінні навички роботи з комп’ютером та зробили свої перші кроки в Інтернет. Бібліотекарі допомогли користувачам зареєструватись в соціальних мережах і деякі з них вже під час тренінгу знайшли своїх друзів. Для своїх користувачів бібліотеки ЦБС оформили книжкові виставки за книгами, що їх презентувала програма "Бібліоміст", провели огляди цих книжок. В бібліотеці-філіалі №7 відбувся музично-літературний вечір "Скарби безсмертного Кобзаря", присвячений 197-річниці від дня народження видатного поета. Під час заходу використовувались матеріли з Інтернет. Всього за цей Тиждень послугами вільного доступу до Інтернет (ЦБ, ф. 1, 4, 7, 8) та Інтернет-центрами ЦБС (ЦБ, МБД, ф. 2) скористались 618 користувачів, залучено 148 нових користувачів. Тиждень відкритих дверей до Інтернету завершився, але робота з надання бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету та залучення користувачів до бібліотек ЦБС продовжується. Тож запрошуємо всіх бажаючих до міських бібліотек! Бібліотеки, комп’ютери та Інтернет чекають на вас! ![]() Користувачі ЦМБ Ф. Семьонов та В. Воробйов допомагають один одному "розібратися" з Microsoft Office Word 2007. | |
|
Всього коментарів: 0 | |