14:34 Тих днів не змовкне слава | |
8 травня в бібліотеці-філіалі №1 для людей с вадами зору Бахмутської міської ЦБС відбулося свято «Тих днів не змовкне слава». Читачі бібліотеки декламували вірші, присвячені Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Солдатенко Петро Олексійович читав поезію «Україно, моя, Україно!», а Кухарчук Аліна виконала вірш про вірність жінок, які чекали на повернення чоловіків з війни. Гості бібліотеки із захопленням слухали пісні воєнних років у виконанні народного хору «Пам’ять» під керівництвом Дев’ятка С. М. Прикрасою свята стали пісні у виконанні учня школи мистецтв Мосяж Андрія. Зі святом присутніх привітав 94-річний генерал Кудрін Іван Михайлович, який був учасником війни. Закінчився захід виконанням пісні «День Перемоги», яку співали усі гості бібліотеки. �вою та корисною.
Тож запрошуємо всіх бажаючих на наступну зустріч у другу п’ятницю червня о 16.00 в читальному залі бібліотеки. Довідки за телефоном 44-15-68.
| |
|
Всього коментарів: 0 | |