10:58
Свято духовних традицій

12 жовтня на свято «Ти оповий нас покровом білим і під опіку візьми Вкраїну» до міської бібліотеки для дітей завітало багато гостей. Це і ансамбль «Благовіст» школи мистецтв (керівник Уралова Л. К.), і хор храму Іоанна Златоуста (керівник Діаковська Ю. М.), а також вчителі та бібліотекарі шкіл №1 та №11.

Завідуюча  бібліотекою  привітала  всіх присутніх з прийдешніми святами: Днем захисника України, Днем українського козацтва і Покровом Пресвятої Богородиці. Викладачі музичного відділення школи мистецтв розповіли дітям про традиції, звичаї і обряди свята Покрова. Розповідь супроводжувалася духовним співом. У виконанні ансамбля та церковного хору пролунали  музичні твори: «Милосердя двері» (Ковальджі В.), «Утоли мої печалі» (Денісова І.), «Богородице, Діво, радуйся!» (Ланге Г.) та інші. Чарівний спів наповнив душі і серця присутніх світлом і добротою.

Свято дало можливість дітям і дорослим доторкнутися до культурних надбань, поговорити про милосердя і добро до людей, вшанувати захисників України. 

 

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 663 | Додав: AdministratoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]