10:09
Сьогодні день для всіх дітей.

 

        До Міжнародного дня захисту дітей, яке відзначалося в міському парку культури і відпочинку 1 і 2 червня, міська бібліотека для дітей підготувала і провела бібліотечно-розважальну програму «Сьогодні день для всіх дітей». Під час свята проводилися веселі естафети «Дитинство - це гомін веселий усюди». На майданчику, де відбувалося свято, була оформлена виставка літератури і періодичних видань «В літні пригоди з цікавою книгою», яка привернула увагу  і дітей і дорослих.  Діти залюбки приймали участь в рухливих іграх «Пішли шукати Бармалея», «Гусениця», в естафеті «Квіти». Згадали юні учасники свята вірші і прислів’я про літо, охоче декламували їх. Всі, хто приймав участь в іграх і конкурсах отримали призи - квитки на атракціони.

2 червня у нижньому парку міська бібліотека для дітей та бібліотекар дитячого філіалу №5 провели розважально-ігрові вікторини «З якої ми казки?», «Упізнай героя», конкурси, рухливі ігри «Море хвилюється», «Том і Джері», гру з парасольками «Мері Попінс, прилітай». Діти з цікавістю розглядали яскраві дитячі журнали з «Пересувної читальної зали».  Учасники бібліотечних ігор отримали призи: блокноти, книги, кольорову крейду, якою на асфальті намалювали квіти, сонце, книгу і бібліотеку, прапор  України, слова «мама» і «мир». Було весело і гамірно, діти і дорослі отримали задоволення від яскравого, різнокольорового книжково-літературного свята.

Бібліотекарі всім гостям парку роздавали візитівки і запрошення цікаво провести літні канікули у міській бібліотеці для дітей.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 685 | Додав: AdministratoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]