15:51 Під шелест листя до бібліотеки за новими знаннями | |
Після «літніх канікул» відновились заняття з користування персональним комп![]() У інших є діти та онуки, які добре знають комп’ютер, але їм не вистачає часу, а головне - терпіння, навчити своїх матусь та бабусь цій справі. Тому користувачі і звернулись до бібліотеки. Наші «студенти» під час занять були дуже уважні, старанно опановували комп’ютер, робили свої перші спроби в наборі тексту. І хоча наприкінці занять признавались, що йшли до бібліотеки з хвилюванням, але насправді виявилося все не так і страшно. Бажаємо їм успіхів в навчанні! Захарова Н.О.,
нач. відділу інформації ЦМБ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | |
|
Всього коментарів: 0 | |