11:05
Нові збірки поета В. П. Матвієнка в бібліотеках міста

Нещодавно фонди бібліотек Бахмутської міської централізованої системи поповнились ще на 100 збірок поезій відомого в Україні та за її межами Володимира Павловича Матвієнка -  банкіра, героя України, поета-патріота та заслуженого діяча мистецтв. В 2008 році центральна міська бібліотека вже отримувала від земляка декілька книг, серед яких - збірка пісень та романсів «В серці маю Україну» та збірка жартівливих замальовок «Дотепні слова». В той час ці книжки користувались великим попитом у читачів. І знову, через 8 років, бібліотеки отримали від Володимира Павловича його нові поетичні збірки: «Україно-мати, бережи синів!», «До України – як до храму», «Автограф на гривні» та інші.

В його поезіях віддзеркалюється чітка громадянська позиція. Під звуки маршу «Сини України» крокують військовики незалежної України, а багатотисячна молодь співає «Марш патріотів України». Його вірші вражають своєю щирістю, довірливою простотою та дивним національним колоритом. Творче та життєве кредо громадянина та  поета В. П. Матвієнка  - «Разом з Україною мужніти, совістю і серцем їй служить!».

Шановні бахмутчани! Чекаємо на вас в центральній міській бібліотеці та в бібліотеках-філіях для знайомства з новими політичними доробками В. П. Матвієнка.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 752 | Додав: AdministratoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]