12:43
«Нова література від Українського інституту книги»

Ukraïner. Країна зсередини  [текст, передм. Богдан Литвиненко; упоряд. Оксана Кузема, Наталія Понеділок, Софія Анжелюк]. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. - 307, [4] с. : іл.

Нещодавно у «Видавництві Старого Лева» з’явилась неймовірна книжка – «Ukraїner. Країна зсередини», яка відкриває для читача справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. 

«Ukraїner. Країна зсередини» – книга, що стала результатом однойменного мультимедійного проекту, ініційованого письменником, журналістом Богданом Логвиненком, – розповідає про найяскравіші моменти з трирічної експедиції унікальними куточками України. Це історії людей та місць, що надихають, зворушують й дивують. А вражаючі фото, які доповнюють видання, відкриють читачам небачену досі, захопливу Україну.

«Ця книга про випадковості й закономірності, що траплялися з нами, починаючи з червня 2016-го до жовтня 2018-го року, впродовж насиченої експедиції, що охопила всі історичні регіони — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії, — каже Богдан. — Тут зібрані історії з кожного регіону, до багатьох із них є продовження у QR-коді. Ця книга — частина великої мультимедійної праці, викладеної на сторінках ukrainer.net».

«Ukraїner. Країна зсередини» - найбільш продавана книга IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Номінована на гран-прі «BookForum Best Book Award-2019», отримала дві відзнаки конкурсу. Ця книга — українською. Доступна також її англомовна версія «Ukraïner. Ukrainian Insider»

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 238 | Додав: AdministratoR | Теги: поповнення фондів, Бахмутська міська бібліотека, Український інститут книги. | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]