18:57
Національний тиждень читання поезії. День останній

24 березня завершується перший Національний тиждень читання поезії, ініційований Українським інститутом книги. Він проходить під гаслом «Поезія поета, відома у соцмережах». Кожний користувачів мережі може розмістити у себе таку поезію з хештегом  #тижденьпоезії2024

Ми пропонуємо поезію Ліни Костенко. Тільки у Фейсбуці вона має 1 млн шанувальників!  

19 березня українська письменниця, поетеса та шістдесятниця Ліна Костенко відсвяткувала свій 94-й день народження. У сучасній українській традиції входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України. Вона – лауреат багатьох премій та відзнак, серед яких – Орден Почесного легіону (2022р.).

За ці роки нею створена колосальна літературна спадщина. В її творчому доробку є романи, поеми, поезії, кіносценарії, публіцистичні твори.

Твори Костенко перекладено англійською, польською, білоруською, естонською, італійською, німецькою, словацькою та французькою мовами.

Коли на Київ летіли бомби, Ліна Костенко писала. Поетеса зізналась, що у перший місяць важко писалося, але потім опанувала себе, і нових рядків почало з’являтись все більше. Серед них – всього чотири рядки про сучасну «Київську мадонну», але в цих рядках втілилося ціле життя нашої країни.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 69 | Додав: AdministratoR | Теги: #тижденьпоезії2024, центральна бібліотека Бахмут | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]