14:42
Національний тиждень читання: читаємо та поринаємо у «Новорічний дивосвіт»

  

#тижденьчитання

#знайдисвоюкнижку

18 грудня в центральній міській бібліотеці відбудеться захоплююча і казкова заочна подорож «Новорічний дивосвіт», де користувачі познайомляться з новорічними та різдвяними традиціями різних країн, що збереглися з найдавніших часів.

Ще у далеку давнину у народів зародилося повір’я - як новий рік зустрінеш, так його і проведеш. За стародавніми традиціями в Україні свята починаються в День Святого Миколая, а закінчуються майже через місяць – 19 січня, в день Водохрещення. Зрозуміло, що напередодні і під час свят, домашні вечори з книгами стануть теплішими.

І хоча безпосередньо новорічні свята та Різдво ще досить далеко, готуватись до них треба заздалегідь. Тому клуб мандрівників пропонує книгу Вербенець О., Манько В. «Обряди і страви Святого вечора», яка допоможе поринути у чарівну Віфлеємську ніч, довідатися про обряди Свят-вечора в різних місцевостях України, почерпнути як давні, так і сучасні переписи свят-вечірніх страв. Книжка буде цікавою і корисною як для тих, хто вже має досвід у підготовці до Святого вечора, так і тих, хто, можливо, уперше спробує самостійно приготувати 12 страв, відкрити деякі призабуті звичаї у своїй родині, наповнивши переддень Христового Різдва радісною, чарівною атмосферою. Сподіваємось, вам сподобається ця книга і  допоможе  налаштуватися на святковий лад. Чудових  Вам новорічних свят!

 

 

 

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 229 | Додав: AdministratoR | Теги: клуб мандрівників, центральна міська бібліотека м. Бах | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]