16:25
«Мова серця та душі»

«Мова серця та душі» - таку назву мав вечір, що був присвячений Всесвітньому дню бардівської пісні і пройшов 22 грудня в центральній міській бібліотеці. З 2000 року вся бардівська спільнота світу відмічає в цей день своє свято, то ж члени літературно-музичного салону «Ліра» також  вирішили зробити ці зустрічі традиційними.

Цього разу головними учасниками зустрічі стали Валентин Овсяников, Галина та Наталочка Лукянови. В їх виконанні прозвучали як класичні авторські пісні, так і пісні сучасних авторів. В пам'ять про бахмутського поета та письменника Віктора Шендрика Валентин виконав романс на його вірші «Как твой голос пьянит», яка нікого не залишила байдужим.  Дуже зворушливо, по театральному, прозвучала пісня «Святий Миколай»  (авт. В. Радько), яку подарували присутнім Галина та Наталочка.

Проста філософія життєвих буднів, глибокий зміст віршів, тихоплинна, спокійна мелодика пісень поглинули слухачів, які зачаровано слухали концерт. Після закінчення заходу бардів нагородили бурхливими оплесками і ще довго не хотіли відпускати.

 

 

 

 

 

 

 

 

#Управління_культури_Бахмутської_міської_ради

#Бахмутська_ТГ

#Центральна_міська_бібліотека

Переглядів: 282 | Додав: AdministratoR | Теги: #Управління_культури_Бахмутської_мі | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]