09:37
Ми віримо в майбутнє України

       В 24 річницю народження нашої країни ми пригадуємо велику подію, сповиту серпанком особливого піднесення, високого прозріння і духовного Ренесансу. На вшанування найбільшого творіння української нації – незалежної і вільної України, яку нині визнає весь світ, в центральній міській бібліотеці відкрита книжково-ілюстративна виставка «Живи та міцній, українська державо!». Тут представлені матеріали про ухвалення 24 серпня 1991 року на надзвичайній сесії Верховної Ради міжнародно-правового документу, а саме Акту проголошення незалежності держави і прийняття постанови про проведення 1 грудня республіканського референдуму на підтвердження незалежності. Є тут також важливий дослідницький матеріал про націотворення, перші спроби реформ при президенстві Л.Д.Кравчука, про подальші парламентські вибори, про світове визнання нової суверенної держави.

Цікаві спомини, доповіді та виступи Голови Верховної Ради України І.С.Плюща в книзі «Хто ми і куди йдемо», які відтворюють сторінки нашої нової історії та нелегкий шлях до державності. Безліч маловідомих або зовсім невідомих фактів, оригінальних тверджень читачі знайдуть в книзі «Думки про Правду» Василя Проходи, кубанського українця, борця за соборну і самостійну Україну. Не може залишитись поза уваги читачів книга Миколи Михальченка «Україна як нова історична реальність: запасний гравець Європи». Ця книга про політику та економіку, про унітарну Україну, яка зумовлена фактором існування народу, аби вона ніколи і ніким не була здолена.

Ще на виставці є матеріал про культурно-мистецьке життя України,  волелюбні і щирі вірші нашої поетеси, яка рано пішла з життя, але так любила свою неньку – Україну, Світлани Решетової. Ось ці стверджуючі рядки Світлани Андріївни:

 

Україно, ти – квіточка волі,

Славу й честь ти могла відродить.

Твоя сила з зернини на полі,

Твоя врода з роси і води.

 

Твоя віра утверджена часом,

Повна правди і святої мети.

Загартована духом незгасним,

У віках тобі жити й рости.

 

Зі святом вас, дорогі артемівчани!

Виставка буде працювати до кінця місяця.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 691 | Додав: AdministratoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]